بایگانی موضوعی: گزارشها

مارس 26

گزارش نقض حقوق پیروان ادیان در اسفند ماه 1395

  تهیه و تنظیم: حمیدرضا تقی پور دهقان تبریزی گردآوری داده : حمیدرضا تقی پور دهقان تبریزی ، نیما حسابیان ماده ۱۸ اعلامیه جهانی حقوق بشر: هر کس حق دارد که از آزادی فکر، وجدان و مذهب بهره‌مند شود. این حق متضمن آزادی تغییر مذهب یا عقیده و ایمان می‌باشد و نیز شامل تعلیمات مذهبی …

ادامه‌ی مطلب »

مارس 24

گزارش نقض حقوق هنر منــدان در اسفند ماه 1395

گزارش نقض حقوق هنر منـــــــــــــدان در اسفند ماه 1395 تهیه و تنظیم : آقای بهروز خسروی • ماده۱  اعلامیه جهانی حقوق بشر تمام ابنای بشر آزاد زاده شده و در حرمت و حقوق با هم برابرند. عقلانیت و وجدان به آنها ارزانی شده و لازم است تا با یکدیگر برادرانه رفتار کنند.

ادامه‌ی مطلب »

مارس 24

گزارش صدور و اجرای حکم اعدام در اسفند ماه 1395

گزارش و نمودار از: محمد ابو طالبی  Mohammad Abutalbi با توجه به سانسور خبری حاکم بر رسانه های ایران، آنچه در پی می‌آید گزارشی است کوتاه و فشرده  ازنقض حقوق جامعه ایران در محدوده اعدام شهروندان، طی دوره زمانی اسفند ۹۵ که  نمی‌تواند بازتاب‌دهنده کامل این قتل دولتی باشد.

ادامه‌ی مطلب »

مارس 23

گزارش نقض حقوق اقوام و ملل ایرانی در اسفند ماه 1395

تهیه و تنظیم  گزارش و نمودار از : محمد ابو طالبی  Mohammad Abutalbi یادآوری با توجه به سانسور خبری حاکم بر رسانه های ایران، این گزارش تنها بیانگر گوشه هائی از نقض حقوق اقوام مختلف ایرانی است که توسط خبرگزاری های مورد تائید ایران بازتاب  داده شده است و نمیتواند بیانگر نقض گستردۀ این قشر …

ادامه‌ی مطلب »

مارس 09

گزارش اعدام ها در بهمن ماه 1395

گزارش و نمودار از: محمد ابو طالبی  Mohammad Abutalbi با توجه به سانسور خبری حاکم بر رسانه های ایران، آنچه در پی می‌آید گزارشی است کوتاه و فشرده  ازنقض حقوق جامعه ایران در محدوده اعدام شهروندان، طی دوره زمانی بهمن۹۵ که  نمی‌تواند بازتاب‌دهنده کامل این قتل دولتی باشد.

ادامه‌ی مطلب »

ژانویه 25

گزارش نقض حقوق اقوام و ملل ایرانی« دیماه 1395 »

ادامه‌ی مطلب »

ژانویه 24

گزارش نقض حقوق هنر و هنرمندان در دیماه 1395

ادامه‌ی مطلب »

ژانویه 23

گزارش نقض حقوق جوان و دانشجو در دی ماه 1395

ادامه‌ی مطلب »

ژانویه 22

گزارش ‪ نقض حقوق پیروان ادیان دی ماه ۱۳۹۵

ادامه‌ی مطلب »

ژانویه 09

گزارش ماهیانه نقض حقوق کودک و نوجوان در آذر ماه 1395

ادامه‌ی مطلب »

Page 1 of 912345...صفحه آخر