بایگانی موضوعی: اطلاعیه ها

مارس 27

اطلاعیه 811 کمیته دفاع از حقوق کودک و نوجوان با موضوع تنبیه و آزار کودکان

خط کش داغ؟300 بار بشین و پاشو؟ تخقیر؟ کمربند؟ سیلی؟ تهدید؟ شیلنگ؟ کابل؟ لگد؟  تنبیه؟ اخراج؟ تعلیق؟ … در مدارس ایران  و بر این آینده سازان میهنمان چه میگذرد!؟

ادامه‌ی مطلب »

مارس 23

اطلاعیه 809 کمیته دفاع از پیروان ادیان در خصوص بهائیان

آقای روحانی، در منشور حقوق شهروندی نیز جامعه بهائیان ایران از هرگونه حقی محرومند زیرا: قانون اساسی جمهوری اسلامی حربه ای است در نقض حقوق شهروندان بهائی

ادامه‌ی مطلب »

مارس 23

اطلاعیه 808 نمایندگی ایالت هسن (گیسن) در خصوص بحران کم آبی

بحران کم­ آبی در کمین سرزمین چهارفصل ما، ایران است. بحران دقیقا همان چیزی است که در حال رخ دادن است، رودخانه ها و دریاچه ها یکی پس از دیگری خشک می شوند وما لحظه به لحظه سرزمین های تر را از دست می دهیم، ما شاهد نشست زمین هستیم ما شاهد رشد بی رویه …

ادامه‌ی مطلب »

مارس 18

اطلاعیه 807 کمیته دفاع از حقوق اقوام و ملل ایرانی در خصوص وضعیت آموزش و پرورش در بلوچستان

پروژه عدالت آموزشی در استان سیستان و بلوچستان تصویب شد، بودجه نیز تعین گردید، اما گویا قرار نیست اجرا شود، همانند سایر پروژه های این استان.

ادامه‌ی مطلب »

مارس 18

اطلاعیه 806 نمایندگی ترکیه با موضوع زنان در ایران

ﮐﺲ ﭼﻮ زن، اﻧﺪر ﺳﯿﺎﻫﯽ ﻗﺮنﻫﺎ ﻣﻨـﺰل ﻧـﮑﺮد                ﮐﺲ ﭼﻮ زن، در ﻣﻌﺒﺪ ﺳﺎﻟﻮس، ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ ﻧﺒـﻮد  پروین اعتصامی، شاعرۀ توانمند ایران زمین سالها پیش از این،  با سرودن شعر «زن در ایران»  وضعیت اسفبار زنان ایران را با تمامی جزییات به ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯽ کشد، شعری که بیانگر سیر تاریخی …

ادامه‌ی مطلب »

مارس 18

اطلاعیه 804 نمایندگی پاکستان در خصوص وضعیت محیط زیست خوزستان

خوزستان هیچ ندارد: زندگی، اکسیژن، نفس، برق، آب، آرامش و امنیت. مردم به جان امده خوزستان در حیرتند که دستگاه عریض و طویل امنیت جمهوری اسلامی  که بالاترین بودجه کشور را بخود اختصاص داده است ، امنیت چه افرادی را پاس داری می کند ؟

ادامه‌ی مطلب »

فوریه 20

اطلاعیه 803 کمیته دفاع از حقوق پیروان ادیان در خصوص نقض حقوق بهائیان

تداوم بهائیت ستیزی در جمهوری اسلامی ایران دولت جمهوری اسلامی ایران با این تفکر که برخی از گروه‌های مذهبی دشمنان کشور هستند و ممکن است سبب چالش ‌نظام وقوانین جمهوری اسلامی شوند ، به بهانه حفظ امنیت سیاسی، پیوسته آنان را مورد سرکوب، عناد و دشمنی قرار داده‌ و میدهند.

ادامه‌ی مطلب »

فوریه 17

اطلاعیه شماره 802 کتابخانه کانون دفاع از حقوق بشر در ایران

تناقض حرف تا عمل  در رهبریت جمهوری اسلامی ایران و هیئت دولت یازدهم از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید: وعده داده بودند ممیزی کتاب پیش از انتشار برداشته میشود و اینک نه تنها این وعده به مرحله اجرا در نیامده است بلکه ممیزی کتاب های آموزشی نیز توسط ناشران دولتی انجام میشود.

ادامه‌ی مطلب »

فوریه 16

اطلاعیه 801 کمیته دفاع از حقوق زنان در خصوص ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان

به رغم آنکه هیچ گونه مادۀ قانونی مبنی بر ممنوعیت دوچرخه سواری زنان و دختران در ایران وجود ندارد، رهبر جمهوری اسلامی ایران چندی پیش این حق را از آنان محروم نموده وفتوا میدهد که: دوچرخه سواری زنان در اماکن عمومی حرام است.

ادامه‌ی مطلب »

فوریه 16

اطلاعیه شماره 800 کمیته دفاع از حقوق اقوام و ملل ایرانی در خصوص اعدام و حکم اعدام

طبق شرایط  ذکر شده در اعلامیه جهانی حقوق بشر و حتی قانون مجازات اسلامی ایران، هرکس با هر اتهامی، حق آن را دارد که به زندگی خود که حق انسانی اوست ادامه دهد. فقط در مدت 3 هفته:   20 حکم اعدام و 2 حکم سنگسار                     همچنین 34 اجرای اعدام

ادامه‌ی مطلب »

Page 1 of 3812345...102030...صفحه آخر